1martOPCINAKLJUC (3)

Svim građanima općine Ključ u zemlji i inostranstvu  upućujem iskrene čestitke povodom 1. marta – Dana nezavisnosti BiH, uz želje da zajedničkim zalaganjem, radom, međusobnim razumijevanjem i tolerancijom doprinosimo izgradnji ljepše i svijetlije budućnosti.

1.mart obilježavamo kao Dan nezavisnosti naše domovine Bosne i Hercegovine, jedan od najznačajnijih datuma naše novije historije.Obilježavanje ovog izuzetno značajnog datuma predstavlja siguran i jedini ispravan put kojim naša zemlja, korak po korak ide naprijed, uz jasno izraženu i snažnu volju naših građana da žive zajedno sa svima koji Bosnu i Hercegovinu doživljavaju kao svoju zemlju.

                                                                                                                                                                                                   OPĆINSKI NAČELNIK

                                                                                                                                                                                                   prof. Nedžad Zukanović

Čestitkama se pridružuju i vijećnici Općinskog vijeća na čelu sa Predsjedavajućim Općinskog vijeća Crnalić Ademom.