Emir

Sandra

Dana 02.12. obilježilo se 68 godina postojanja Univerziteta u Sarajevu. Najveći i najprestižniji univerzitet u BiH juče je u olimpijskoj dvorani Zetra – Juan Antonio Samaranch promovisala 5.578 diplomanata i magistranata. Ovom prilikom su dodjeljena najveća priznanja diplomantima i magistrantima: zlatna značka, srebrena značka, povelja i zahvalnica Univerziteta. Ponosni smo na naše KLJUČKE ZLATNE ZNAČKE! Emir Karadža je Ključanin koji je na Prirodno-matematičkom fakultetu UNSA svojim disciplinovanim, odgovornim i dosljednim radom, a naravno i presudnim faktorom – visokom intelektualnom sposobnošću zaslužio najveće priznanje. Time je sebe, svoju porodicu, grad i BiH obogatio najvišim priznanjem UNSA, Zlatnom značkom!

Iako je Ključ je mali grad, juče je u olimpijskoj dvorani Zetra-Juan Antonio Samaranch zauzeo veliko mjesto. Još jedno KLJUČKO ZLATO zasijalo je juče u Sarajevu. Naime, riječ je o mladoj, borbenoj, nadasve jakoj i nadprosječno inteligentnoj Sandri Jašarević Merdžanić. Ova mlada djevojka je nakon Zlatne značke za prvi ciklus pravnog studija u Bihaću, juče  također odlikovana Zlatnom značkom za drugi ciklus Pravnog fakulteta u Sarajevu. Ova mlada magistrica pokazala je i dokazala koliko se može u životu postići ako postoje cilj i želja! Draga Sandra ponosni smo da si zajedno sa našim Emirom zlato našeg grada, jer si uzor ne samo Ključanima, Bosancima i Hercegovcima, nego svijetu!

Našim zlatnim Ključanima Emiru i Sandri želimo puno sreće i uspjeha u životu i radu!

Sandra3 Sandra2 Emir3 Emir2