qrf

Gosti avgustovske emisije za dijasporu su braća Vinko i Ivica Blažević koji više ne žive u Ključu, ali se redovno po nekoliko puta godišnje uvijek vraćaju u Ključ, jer kako kažu uvijek ih vuče neka nostalgija, tuga, ali i radost  koju osjećaju prema Ključu. Ključani vole svoj grad Ključ i to je razlog njihovog čestog boravka u Ključu, kao i ostalih ključana koji se vrlo rado vraćaju kući, ipak tu smo odrasli i iako smo razasuti po svijetu, rado se svi vraćamo i odazivamo manifestacijama koje se ovdje održavaju. Inače, Vinko i Ivica  putem Udruge ključana i prijatelja Ključa “Stjepan Tomašević” već petnaest godina održavaju manifestaciju “Ključani svome Ključu” te zbog COVID19 posljednje dvije godine nije održavana, ali je ista planirana da se održi pred Božić u vidu Božićnog koncerta.

Gost voditelj emisije za dijasporu je poznati ključki spiker i umjetnik Azimir Burzić – Azo.

Emisiju možete poslušati na linku ispod:

https://www.youtube.com/watch?v=lIwm3uLZ1OM