Danas smo posjetili OŠ “Donja Vidovska” kako bismo donirali prikupljene i kupljene knjige za akciju pod nazivom “Poklon koji se iznova otvara”. Ova aktivnost implementirana je od strane UOC Kosmos Youth Center KOSMOS Youth Centre “Kosmos” te Ureda za dijasporu općine Ključ Opcina Kljuc. Koristim ovu priliku da se zahvalim svima koji su poklonili dio svoje kućne biblioteke za jednu ovakvu plemenitu aktivnost – Mersiha Kujundzic Klepic (strina Nevza), Selma Saric, Lejla Hegic Hadzic i Amir Hadžić.
Posebnu zahvalnost dugujemo Amra Dedic-Sljivar koja je velikodušno pomogla ovu akciju i obezbijedila mnoštvo novih knjiga s naslovima koji su neophodni školskoj biblioteci. Hvala Amra❤️.
I naravno hvala našim domaćinima u osnovnoj školi direktoru Edinu Selimoviću te posebno mojoj kolegici Nisveta Hodžić koja je pokrenula ovu akciju, a koju nisam vidjela sigurno jednu deceniju 😀.
Nisvetin post prenosim u cjelosti.